Wielki audyt w ZDW Warszawa

Nowy produkt ZE Elektra S.I.Nowoczesna lampa niskoprofilowa LZN SLENDER o wysokości 82 mm z wbudowanym głośnikiem. Dostępna w kolorach: pomarańczowym, niebieskim, czerwonym. Lampa spełnia wszelkie wymogi użytkowania podążając za współczesnymi trendami Klientów.

W swojej ofercie Elektra posiada lampy kierunkowe, pojedyncze i zespolone wykorzystujące światło LED niebieskie, czerwone i pomarańczowe oraz lampy GIGA POWER od 10 000 do 20 000 lumenów stosowane na masztach pneumatycznych do oświetlenia przestrzeni wokół pojazdów, listwy LED do oświetlenia wnętrz wozów strażackich, lampy Smartlamp do oświetlenia pola pracy.

Elektra wyposaża większość używanych na polskim rynku radiowozów policyjnych, pojazdów wojskowych, karetek pogotowia, samochodów służb komunalnych, wozów straży pożarnej, granicznej i miejskiej. Lampy Elektry stosowane są również w taksówkach i maszynach przemysłowo – budowlanych. Od wielu lat z powodzeniem utrzymujemy pozycję lidera pod kątem sprzedaży i innowacyjności na rynku polskim, rozwijając przy tym systematycznie sieć partnerów handlowych na rynku wspólnotowym. Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, prowadzi ciągłe prace konstrukcyjne nad nowymi produktami.


Źródło: Elektra

« Wróć na strone główną